Aquafilling

Aquafilling-bodyline

Uwaga! Dystrybucja preparatu zawieszona!!

Więcej informacji na stronie medycynaestetyczna.waw.pl/los-deline-aquafilling

 

Preparat Aquafilling Bodyline, to żel hydrofilowy, który składa się w 98% z soli fizjologicznej i 2% poliamidu. Jest to preparat wypełniający, który służy do modelowania oraz konturowania ciała np powiększenie piersi, ujędrnienie biustu, powiększenie pośladków, modelowanie łydek.

 

Aquafilling jest stosowany w Polsce już od wielu lat i uchodził za najmniej inwazyjny zabieg powiększania piersi bez skalpela. Kobiety coraz częściej szukają sposobów na bezoperacyjne powiększanie biustu a ten żel hydrofilowy został opracowany w taki sposób aby spełnić te wymagania. Po zabiegu w przeciwieństwie do implantów jest całkowicie niewyczuwalny, a czas rekonwalescencji trwa zaledwie kilka dni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności podawania znieczulenia ogólnego (narkozy), a wystarczy jedynie znieczulenie miejscowe. Pacjentka może wrócić do domu tego samego dnia, co był wykonywany zabieg.

 

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu: 

  • problemy z krzepliwością krwi
  • ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne
  • choroby nowotworowe
  • infekcje i stany zapalne skóry
  • występowanie alergii na niektóre leki
  • w przypadku kobiet – zaburzenia menstruacyjne
  • Pamiętaj, że przed zabiegiem konieczne jest wykonanie badań wskazanych przez lekarza!

Wszystkie przeciwskazania powinny zostać omówione z pacjentką na konsultacji z lekarzem. Pamiętajmy też, że zabieg powinien wykonać lekarz, który posiada odpowiednie szkolenie z Aquafilling i certyfikat potwierdzający.

 

aquafilling powiekszanie biustuIle trwa zabieg?

Zabieg powiększania piersi preparatem Aquafilling trwa około 1 godziny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, bez konieczności podawania narkozy pacjentce. 

Czy zabieg można powtarzać?

Zabieg może być powtarzany.

Jak długo utrzymuje się efekt? 

Według danych podanych przez producenta efekt zabiegu utrzymuje się przez około 5 lat.

 

Możliwe skutki uboczne?

Skutkiem ubocznym przeprowadzonego zabiegu może być niewielki obrzęk urazowy oraz siniaki w miejscu wkłucia, które ustępują samoistnie w ciągu kilku dni od wykonanego zabiegu. Należy pamiętać, że nie jest to zabieg ratujący życie, więc decyzja powinna być przemyślana, a o możliwych skutkach ubocznych powinien poinformować lekarz chirurg podczas konsultacji przed zabiegiem aquafilling!

 

 

 

Czy warto powiększać piersi preparatem Aquafilling?

Powiększanie piersi od wielu lat jest najczęściej przeprowadzanym zabiegiem przez chirurgów, a medycyna estetyczna zyskuje coraz większe uznanie również wśród Polek. Kobiecy biust jest elementem seksualności i pożądania przez mężczyzn. Stanowi sygnał płodności, zdrowia i młodości kobiety. Więc jeżeli dzisiejsza medycyna ma możliwość poprawienia niedoskonałości „natury”, to czemu nie skorzystać…

Z przeprowadzonych badań socjologicznych w USA oraz Unii Europejskiej wynika, że 20-40% kobiet bierze pod uwagę zabieg poprawy wyglądu piersi. Czyli są to miliony potencjalnych pacjentek, ale tylko 1% z nich decyduje się na operację powiększenia piersi implantami. Podanym powodem przez kobiety było; 99% nie podda się operacji przez strach przed narkozą. Następnie przez niechęć do trwałej linijnej blizny, oraz długi pooperacyjny okres rekonwalescencji i wyłączenia z pracy, a także obawa przed nieodwracalnym efektem zabiegu. Cena operacji powiększenia piersi jako bariera do wykonania zabiegu był podana dopiero na piątym miejscu.

 

Tak więc nowoczesne techniki i metody bezoperacyjnego powiększania biustu zyskują stale nowe pacjentki, ponieważ został wyeliminowany problem narkozy, brak trwałej blizny po cięciu, a okres rekonwalescencji jest bardzo krótki. 

 

Minusy zabiegu?

Tu dla jednych będzie to minus, a dla drugich plus, ponieważ:

  • efekty zabiegu utrzymują się przez około 5 lat (według danych producenta), czyli może wydawać się krótki, ale też dla drugich, to lepsze niż nieodwracalny efekt jak w przypadku implantów.
  • cieżko przewidzieć w 100% efekt finalny, a w przypadku implantów jest odwrotnie.
  • można powiększyć piersi o 1-2 rozmiary, a w przypadku implantów np z A do D

 

Zalecenia po zabiegu powinny zostać omówione z pacjentką bezpośrednio po zabiegu. 

 

Zdjęcia przed i po zabiegu

 

aquafilling piersi 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY NAPISZ DO NAS, CHĘTNIE ODPOWIADAMY NA PYTANIA!


DANE KONTAKTOWE Polska

error: Content is protected !!